Dağsan Güneş ve Rüzgar Enerji Sistemleri;1988 Yılından bu yana Güneş Enerjisi Sistemlerinin  bakım, onarım ve montaj işleri sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Tamir, Bakım ve Onarım sahasında sadece ve sadece  TAMİR, BAKIM ve ONARIM yapan  işyeri eksikliğini hissetmiş ve Dağsan Güneş ve Rüzgar Enerji Sistemleri 2007 yılının Ocak ayında hayata geçirmiştir.

Bu alandaki faaliyetine  halen Horozluhan Mahallesi Kuşak Sokak No:92 Selçuklu/Konya Adresinde devam ettirmekte ve müşterilerine hizmet vermektedir.

Servisimiz şuan Güneş Enerji Sistemlerinin Tamir, Bakım ve Onarımını yapmaktadır. Biz Firma olarak; Güneş Enerji Sisteminizin Arızasını "ÜCRETSİZ OLARAK" Tesbit ediyor ve tarafınıza bilgi veriyoruz. Hizmetimiz günün 24 saati devam etmektedir.

Müşterilerimiz bizleri  Günün 24 saati arayıp, hizmet almaktadırlar. Bu hizmet alma zamanının içine tatil günü olan pazar günüde dahildir. Kısaca Pazar günleri de hizmetimiz devam etmektedir. Bu sebeple "Acil İletişim" Telefonumuz dan hizmet almak mümkündür.

Bakımı yaptığımız  kurum ve kuruşları şöyle sıralayabiliriz.  Konutlar, Oteller, Moteller, Spor kompleksleri, Yüzme havuzları, Yurtlar, Pansiyonlar, Fabrikalar ve diğer Güneş Enerjisi Sistemi bulunan tüm birimlerin Güneş Enerji Sistemlerinin Tamir, Bakım ve Onarım  işlerini titizlikle yapmaktayız.